Tere tulemast oma

uude koju!

Pakkumises olevad uued korterid asuvad Eesti Rahva Muuseumi ja Raadimõisa pargi vahetus läheduses, Kaupmehe 14.

Kokku valmib 32 ühe- kuni kolmetoalist korterit.

Piirkonda läbiv kergliiklustee ühendab läheduses paiknevaid asulaid, bussipeatuseid ja Tartu linna. Lisaks loob kergliiklutee ideaalsed sportimisvõimalused tervisliku eluviisi harrastajatele. Lähedusse on planeeritud uus Grossi toidupood.

Kaupmehe14_c1.jpg

LOODUSKAUNIS ASUKOHT JA HEA INFRASTUKTUUR

4-kordses betoonelementmajas saab olema kokku 32 ühe- kuni kolmetoalist korterit suurusega 36 – 67,2 m². Korterid valmivad 2021 aasta sügisel. Elamusse on planeeritud avarad 25 - 30 m² avatud köögiga elutoad, hea ruumikusega kuni 13 m² magamistubades, on piisavalt ruumi nii voodile kui ka mahuka riidekapi jaoks. Igas korteris on ka eraldi garderoob või garderoobinišš. Avar (kuni 5,4 m²)pesemisruum võimaldab planeerida ruumi soovi korral omanäoliseks ja praktiliseks majapidamisruumiks. Kaunist loodust ja vaateid saab nautida iga korteri juurde kuuluvalt rõdult või terrassilt. Igasse ilmakaarde avanevad aknad loovad kodudele imelised valgustingimused ja lisavad ruumidele avarust.

Maja soklikorrusel asuvad igal korteril panipaigad ja mahukas ühiskasutatav jalgrataste hoiuruum. Mugava liikumisvabaduse annab nii nooremale kui ka vanemale põlvkonnale mahukas maja kõiki korruseid läbiv invanõuetele vastav lift(tagab lihtsa liikumise nii jalgratta, lapsevankri kui ka ratastooliga).

Korteritesse ja üldkasutatavatesse ruumidesse on hoolikalt valitud siseviimistlusmaterjalid, mis loovad hubase kodutunde juba maja välisuksest sisenedes. Trepikoja sissepääsud on varustatud kiibiga läbipääsusüsteemi ningfonosüsteemiga.

Maja ümber rajatakse haljasala ning sisehoovi mahukas parkimisala, kus kolmetoalistele korteritele on planeeritud 2 parkimiskohta ja ühe- ning kahetoalistele 1 parkimiskoht. Majas elavate elanike külalistele on planeeritud 5 parkimiskohta. Lisaks on hoone üks parkimiskoht varustatud elektriauto laadija paigaldamise valmidusega. Loomulikult on parkimiskohad ning panipaigad korteri hinna sees ning lisatasu ei kaasne.

Ideaalsed on ka tingimused lastega peredele – lustimis- ja mängurõõmu mänguväljakutelt jagub erinevas vanuses lastele. Tegutsevad haridusasutused- lasteaed „Ripsik“, Kõrveküla lasteaed „ Päikeseratas“, valla lastehoid ja vast valminud uus ja innovatiivne Kõrveküla Põhikool, Valla Muusikakool, Raamatukogu. Kõik need asutused on üksteisele piisavalt lähedalt, nii et perede päevakava ja tegemisi on võimalik mugavalt, turvaliselt ja liigse ajakuluta planeerida. 
 

Mõeldud on ka lemmikloomadele. Avar ja mitmekülgne koerte treeningala annab selleks parimad võimalused. 

Läheduses on mitmeid toidupoed: Coop, Maxxima, Selver ja peagi avatav Grossi pood. Erinevaid teenuseid pakub Terminali Raadi Teenindusjaam. 

 

Suurimat populaarsust piirkonnale on viimastel aastatel andnud imeliste vaadete, kultuurilise hõnguga ja eriilmeliste sündmustega Eesti Rahva Muuseum.

INFRASTRUKTUUR

V    Tartu kesklinn – 2,8 km
V    Lasteaed – 300 m
V    Kool – 1,9 km
V    Pood – 1,9 km 
V    Tervis – Terviserajad, kus on võimalik sõita ratta ning rulluiskudega.
V    Ühistransport – hea bussiühendus Tartu linnaga.

Hea asukoht elamiseks ja laste kasvatamiseks noortele peredele. Kõik eluks vajalik on vahetusläheduses!

EHITUSINFO

KONSTRUKTSIOONID

Vundament:

Raudbetoontaldmikule toetuv monteeritav kolmekihiline betoonpaneel, sisemine kandevkiht 140/180mm armeeritud betoonsein, soojustuseks 200mm paksusega vahtpolüstüreen plaadid ning sokliks 80mm armeeritud betoonsein, mis värvitakse.

Välis- ja kandvad seinad:

Välisseinteks on monteeritav kolmekihiline betoonpaneel, sisemine kandevkiht 140mm armeeritud betoonsein, soojustuseks 200mm paksusega kivivilla plaadid ning välisfassaadikihiks 80mm armeeritud betoonsein, mis värvitakse. Sisemised kandevseinad (korterite vahelised seinad) monteeritav ühekihiline betoonpaneel paksusega 180mm. 

Põrand ja vahelagi:

Põrandateks on betoonpõrand, pinnasel põrandate soojusisolatsiooniks 200mm vahtpolüstüreenplaadid (sokli korrusel 150mm). 

Vahelagi eelpingestatud õõnespaneellagi 220mm, isoleeritud 30mm plaatidega ning valatud betoonpõrand 80mm. Põrandakattes sõltuvalt ruumidest parkett või keraamiline plaat, soklikorruse osas betoonpõrand.

Rõdu:

Rõdudeks on metallkonstruktsioonil betoonplaatidega kaetud rõdud. Piirdeks metall ja osaliselt puitpiire.

Vahelagi:

Eelpingestatud õõnespaneellagi 220mm, isoleeritud 30mm summumüratõkke plaatidega ning valatud betoonpõrand 80mm. Põrandakattes sõltuvalt ruumidest parkett või keraamiline plaat.

Katus ja katuslagi:

Eelpingestatud õõnespaneellagi 220mm, aurutõke SBS kattest, põhisoojustuseks 250mm vahtpolüstüreen plaadid, mille peal kalded samuti vahtpolüstüreen plaatidest, seejärel tuulutussoontega mineraalvillaplaat 30mm ning katteks 2x SBS kate, mille pealmine kiht tume halli kivipuruga.

Rõdud:

Rõdud on ettenähtud metallkonstruktsioonile toetuvatena, rõdu kaetakse vineeriga ning SBS kattega ning peale paigaldatakse teisaldatavad immutatud terrassilaudisrestid (laius 120mm, rihvel pind).

Siseseinad:

Metallkarkassil kergseinad, mis isoleeritud mineraalvillaga ja kaetud mõlemalt poolt kahekordse kipsplaadiga, mis viimistletakse.

Välisuksed:

Korterelamu välisuks klaasiga alumiiniumuks. Korterite uksed spoon uksed EI30 nõuedele vastavad.

Aknad:

PVC aknad, kolmekordse klaaspaketiga.

TEHNOSÜSTEEMID

Küte:

Vertikaalse maakollektoriga maakütte süsteem. Korterites põrandaküte – soojuskandjaks vesi. Küttekulude jaotus m2 põhine.

 

Ventilatsioon:

Igal korteril eraldi soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. 

Tugevvool:                                             

Vastavalt elektriprojektile.

Nõrkvool:

Kaabliga sidekommunikatsiooni ühendus, jaotus ja nõrkvoolu pistikute asukohad vastavalt elektriprojektile. TV võrk Cat5 kaabliga.

Automaatika:

Põrandakütte juhtautomaatika kõigis magamis-ja elutubade seintelt.

Korterite veearvestite näidud kaugloetavad.

Lift:

Kõik hoone tasapindu ühendav lift (sh soklikorruse panipaigad).

KRUNDI HEAKORD

Teed ja platsid:

Kinnistusisesed jalgteed kaetakse kiviparketiga ning autode parkimisalad asfaltkattega või kiviparketiga.

Haljastus:

Kinnistu muru pind tasandatakse ja külvatakse muru ning istutatakse projektijärgne madal- ja kõrghaljastus.